WEBINÁŘE ZDARMA

on-line Míčkování

Děkuji za Váš zájem o moje webináře zdarma. Ráda se s vámi potkávám i On-line formou. 

Mám ráda interaktivní webináře, kde vnímám, že nemluvím k počítačové obrazovce, ale jste tam vy, kolegové - maséři, terapeuté ať už zdravotníci nebo nezdravotníci, ale i vy laici, kteří chcete podpořit zdraví své nebo svých blízkých. Jsem ráda za vaše otázky a názory. 

Míčkování -

uvolnění zad a šíje

webinář proběhne 30.11.2023 18.00-18.50 hod. v prostředí Google Meet.

Odkaz k připojení vám pošlu e-mailem, zaregistrujte se níže.

 

Dalšími tématy, o které jste si napsali jsou:

- Míčkování při bolestech hlavy a obrně lícního nervu

- Míčkování v oblasti dolní části zad (bedra, SI klouby, hýžďové svaly)

- ošetřování dlouhodobě ležících pacientů
- reflexní terapie - základy a plošky na správné držení těla
- reflexní terapie - vyprazdňování, podpora peristaltiky
- baňkování při zažívacíh obtížích
- baňkování - použití podtlaku (kdy a jaký podtlak použít)
- baňkování pro úlevu svalů zad, končetin
- očista ledvin, jater, tlusté střevo - ve smyslu detoxikace

- bylinky

Pro tyto témata ještě nemám zvolené termíny, budou postupně :)

E-BOOKY ZDARMA

Na začátku vašeho podnikání je nejen velké životní rozhodnutí, ale také spousta formalit a zařizování na úřadech.

Ty nejpodstatnější informace týkající se zřízení živnostenského oprávnění a otevření masérny jsem pro vás shrnula v tomto e-Booku.

3 KROKY K ROZJEZDU MASÉRSKÉHO BYZNYSU 

Chcete začít podnikat, ale nechce se Vám věnovat spoustu hodin hledání důležitých informací?

Ušetřím Vám drahocenný čas,
stáhněte si tento e-Book.

Najdete v něm všechno, co do začátku
podnikání v masážích potřebujete!

0
čtenářů si už tento e-book stáhlo

Co o ebooku říkají čtenáři?

Budu moc ráda, když mi po přečnení e-Booku napíšete svůj názor i Vy. 

V e-Booku jsem našla vše stručně a srozumitelně. Ušetřila jsem spoustu času, vše je na jednom místě. Stačilo si jen odškrtávat zařízené věci :-). Děkuji.
Jarkamasérka, nyní již OSVČ
Já mám rozjezd již za sebou, ale ze zvědavosti jsem si e-Book přečetla. Opravdu nic nechybí, dokonce vidím, že po pár letech je i několik požadavků navíc :). Dobrá práce!
JanaMasáže
Děkuji za propracovaný e-book, obsahuje spoustu užitečných a praktických informací. Také celý popsaný příběh paní Mirky je zajímavý a poutavý, učí nás, jak se v životě nevzdávat :). Děkuji za sdílení Mirko a přeji hodně dalších pracovních i osobních úspěchů.
Jana G.budoucí masérka :)
Dobrý den paní Mirko, měním po x letech zaměstnání z paní z kanceláře a protože mě kdysi bavily masáže, rozhodla jsem se k nim po letech vrátit. Po opětovném absolvování kurzů bych si ráda časem otevřela vlastní praxi. Prozatím převládalo nadšení a chuť pro samotnou činnost. Na Váš e-Book jsem narazila náhodou a po přečtení jsem byla nadšená - v kostce, stručně, jasně vše popsáno krok za krokem (jak kostka Maggi). Musím vám velice poděkovat za sepsání tohoto výstižného manuálku a těším se na další Vámi avizovaný. Ať se Vám daří!
Romana Č.
Ahojky Miru, čtu tvůj ebook a moc se mi tam líbí ta část, kde píšeš o tom, že energie by měly kolovat a že nelze jen dávat. To je super a velmi důležité. Jen postřeh, teď čtu o tom, zda se nechat zaměstnat, či být OSVČ. U toho zaměstnání by bylo fajn, kdybys rozepsala, podle čeho vybrat dobrého zaměstnavatele. Tak, když budeš mít čas a chuť, tak můžeš doplnit. Fajn by byly také informace k prezentaci masérského studia - facebook, reklama, inzerce atp. Ebook je super! Děkuji.
Jarča
Moc děkuji za krásné zpracování obou e- booků. Oba jsou výstižně a velmi dobře zpracované, pro začínající maséry opravdu skvělý návod a přehled. Moc mi v mé práci pomohou. Ještě jednou moc děkuji.🙏
Zuzana Peřinová

Odradily vás při čtení článku nebo knihy o masážích odborné názvy, kterým jste nerozuměli?

Pomohu vám pochopit základní termíny tak, aby vás knihy a články o masážích bavily a přinesly vám hodnotné informace.

ÚVOD DO ANATOMIE

pro maséry 

Jak porozumět anatomii
a neztratit se v odborných názvech

Začínáte s masážemi a máte chuť proniknout do tajů anatomie a fyziologie lidského těla?

V e-Booku najdete vysvětlení základních termínů, popis regionů lidského těla, anatomické názvosloví, roviny a směry.

Stáhněte si tento e-Book.

0
čtenářů si už tento e-book stáhlo

Co o e-Booku říkají čtenáři?

Budu moc ráda, když mi po přečnení e-Booku napíšete svůj názor i Vy. Prosím o jeho zaslání na e-mail: info@maserkamirka.cz

Musím říct, že E-Book je napsán velmi dobře! Hlavně srozumitelně, pro "nefyzioterapeuty". Víte, že mluvíte k lidem, kteří potřebují pochopit anatomii atd., ale na druhou stranu se neuchylujete k přísně odbornému výkladu. Já již masíruji několik let, nicméně opakování neškodí.
Tento E-Book obsahuje opravdu základní informace. Je však podán takovým způsobem, že se těším na (potřebné) pokračování a určitě bych přivítala i nějaký webinář. Mějte se moc hezky a děkuji za sdílení Vašich znalostí a zkušeností.
Míša V.
Mirko, děkuji Ti za perfektní manuál. Anatomii se učím kvůli tejpování a masážím a tohle je skvělý úvod do studia. Budu se těšit na pokračování a hlavně na osobní setkání na kurzu míčkování (jeden z nejlepších kurzů, co jsem absolvovala - a že jich bylo hedně:-)))
Pavla Ch.
Moc děkuji za krásné zpracování obou e- booků. Oba jsou výstižně a velmi dobře zpracované, pro začínající maséry opravdu skvělý návod a přehled. Moc mi v mé práci pomohou. Ještě jednou moc děkuji.🙏
Zuzana Peřinová